Ak47 – Noizy tekste

(x2)
Noizy teskti
Video Noizy Mrena nclub dawg (dog) tu pi Mariuana
Jom i vesht me Gucci , Dolce&Gabbana
Shishet veq po vijne nga kater anet
E kom nje Pjesh dhe Pjeshket shum i kana
Jom OTR bang
Na njeh krejt bota
Versuri-lyrics.info
She lord the Gang , She lord the Gang
U sa shume na dojka
Nuk msova ne history se mu dok f*ckin’ boring
Por bona history e tash per mu krejt folin. (x2)
AK47, AK-47
You ain’t no gangsta I send you all to heaven. Hina ket mes sikur katastrofa mbi natyre
E kom nje Baseboll ne bagazh dal ta prishi ftyren
Tlidhi kom e dur tprej e tshti nfurre
Nuk po tthom mu mburr, e kom ni sen si furre
Thirri dikush alarmin,
Çunat po bojne namin,
Tash shko tash thirre babin
Ose me mire tash thirre mamin. (x2)
AK47, AK-47
You ain’t no gangsta I send you all to heaven. Tekste Noizy – Ak47
Yeahhh, I’m stunning on this f*ckin b*tches
She said she f*ck me if I keep it secret
All my brothers move it kilos
Until the click then we reload. You ain’t no bad boy I send you all to heaven. Yeahhh, I’m stunning on this f*ckin b*tches
She said she f*ck me if I keep it secret
All my brothers move it kilos
Until the click then we reloaddd. AK47, AK-47
You ain’t no gangsta I send you all to heaven. Yeahhh, I’m stunning on this f*ckin b*tches
She said she f*ck me if I keep it secret
All my brothers move it kilos
Until the click then we reload. You ain’t no bad boy I send you all to heaven. Dije se nuk lujna lojna
Jena cuna nga Londra,
Thash dije se nuk lujna lojna. Noizy Noizy Noizy, Zinjo, Zinjo, Zinjo
Ajo flet per mu sikur i ka ra Telebingo
Ajo flet per mu sikur i ka ra Telebingo. You ain’t no bad boy I send you all to heaven.